Projekto Vystotojas

MAŽIAUYRA DAUGIAU

Didmiesčiuose sparčiai plintantį minimalistinį gyvenimo būdą renkasi vis daugiau žmonių. Gyvenimas, neapkrautas daiktais ir nereikalingais kvadratiniais metrais, formuoja naują būsto suvokimą, stilių ir poreikį.

Didelis gyvenamasis plotas tampa nefunkcionalus, neatitinkantis modernaus miesto žmogaus gyvenimo būdo. Vis populiaresnis tampa kompaktiškas, racionaliai išplanuotas būstas, reikalaujantis protingų ir kūrybingų interjero sprendimų.

„Ozo kvartetas“ – projektas, skirtas ambicingiems, moderniems, svajojantiems apie nuosavus namus žmonėms, ieškantiems ne tik kvadratinių metrų, bet būsto, atspindinčio jų gyvenimo stilių.

MODERNUSFUNKCIONALUMAS

A energetinės klasės, 5 aukštų poilsio paskirties pastate, suprojektuoti mažos kvadratūros, 1 – 3 kambarių būstai (butai ar poilsio būstai). Nedidelės erdvės reiškia ir nedideles sąskaitas bei greitai atliekamus namų ruošos darbus!

Kiekvienas būstas turi savo erdvų balkoną, rekuperacinę vėdinimo sistemą, didelius langus, leidžiančius mėgautis natūralia šviesa. Gyventojų patogumui kiekvienoje laiptinėje įrengtas liftas, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

TECHNINIS PROJEKTO APRAŠYMAS

VIETA MIESTE

Modernus projektas įsikurs naujame, sparčiai besiformuojančiame Ozo parko gyvenamųjų namų kvartale. Ši miesto dalis jau dabar yra laikoma vienu optimaliausiu ir perspektyviausiu pasirinkimu, norintiems gyventi netoli miesto centro ir didelio parko. Strategiškai patogi projekto vieta garantuoja nesudėtingą susisiekimą su keliomis pagrindinėmis Vilniaus miesto gatvėmis – Kalvarijų, Ozo ir Geležinio vilko, o iki miesto centro ir senamiesčio galima nuvykti per 10-15 min. automobiliu arba viešuoju transportu.

Šalia esančiame beveik 9 hektarų parke gyventojai galės žaisti lauko žaidimus, sportuoti ar rengti piknikus su draugais.

PLAČIAU

PUIKI INFRASTRUKTŪRADRAUGIŠKA APLINKA

Projektas „Ozo kvartetas“ įsikūręs šiaurinėje Vilniaus dalyje – gyventojų pamėgtame Ozo parke. Tai moderni aplinka, idealiai tinkanti šiuolaikiškam ir aktyviam žmogui. Puikiai sutvarkyta teritorija, žaliuojantis parkas, patogus susisiekimas su miesto centru, aplink esantys prekybos centrai, kino teatrai, kavinės ir kitos pramogos pasiekiamos pėsčiomis.

Projektas „Ozo kvartetas“ – tai namai, kurie tarnauja šiuolaikinio žmogaus poreikiams.

Statybos darbų pabaiga : 2020 m. II ketvirtis.

Vizualizacijose nurodyti sprendiniai yra informacinio pobūdžio. Baigtiniai projekto sprendiniai numatyti patvirtintame techniniame projekte.


Visos teisės saugomos 2018 © UAB "REWO"

Privatumo politika | Sukurta “PictureIdeas”